top of page

NAŠE SPOLEČNOST

PLATFORMA CONTERA

Platforma Contera zastřešuje všechny služby spojené s financováním, návrhem, stavbou a dalšími činnostmi, které souvisejí s realizací a provozem průmyslových nemovitostí. 

OBCHODNÍ ODDĚLENÍ

Obchodní tým společnosti Contera je zodpovědný za pronájem všech prostor v portfoliu firmy. Tým spolupracuje s novými i stávajícími klienty a jeho úkolem je poskytnout jim nejlepší servis.

MARKETING

Náš marketingový tým zajišťuje podporu propagace společnosti. Budování povědomí o značce umožňuje naší společnosti, aby byla na trhu vidět a aby naši zákazníci věděli o plánech a nových projektech společnosti.

DESIGN MANAGEMENT

Interní tým designu a konstrukcí kontroluje náklady na výstavbu a poskytuje klientům plnou podporu s ohledem na časovou efektivitu. Spolupráce s ostatními odděleními umožňuje navrhovat klientům řešení šitá na míru a zároveň udržovat vysoké standardy v procesu vývoje.

PROJECT MANAGEMENT

Tým našich zkušených odborníků řídí samotnou stavbu budov. V rámci realizace nacházíme vysoce kvalifikované dodavatele, abychom zajistili nejvyšší standardy, ale také dodrželi rozpočtová očekávání klientů. Výsledkem jsou budovy v A-Class kvalitě s detaily na přání klientů.

ASSET MANAGEMENT

Asset manager Contery dohlíží na řízení a hodnotu portfolia tak, aby maximalizoval návratnost investic do nemovitostí. Contera své budovy pravidelně revitalizuje, což našim klientům zaručuje modernizaci prostor, které využívají.

PROPERTY MANAGEMENT

Tým správy nemovitostí je zodpovědný za to, aby se klienti v pronajatých prostorech cítili spokojeně a mohli se v klidu věnovat jen svému podnikání.

PRÁVO

Naši interní právníci se specializují na nájemní a nákupní smlouvy. Požadavky klientů jako profesionálové v oboru zohledňují maximálně efektivně. Ve prospěch klienta se snaží optimalizovat jak vyjednávací dobu, tak i právní náklady.

FINANCE A ÚČETNICTVÍ

Tým je zodpovědný za plánování, organizaci, audit, účetnictví a kontrolu financí společnosti Contera. Tým také sestavuje účetní uzávěrku firmy.  

office.jpg
bottom of page