top of page

10. června 2020

CONTERA V ŘÍČANECH PRODOUŽILA SMLOUVU KLÍČOVÉMU KLIENTOVI

Společnost FAST ČR, velkoobchod se spotřební elektronikou, uzavřela novou dlouhodobou smlouvu v Contera Parku Říčany, kde je nyní největším nájemcem. 

Sanitas_200517.jpg

V nejbližších letech provede Contera pro FAST ČR kompletní rekonstrukci stávající budovy, přičemž úpravou vzniknou nové moderní kanceláře a skladové prostory. Spo-lečnost bude mít po rekonstrukci v pronájmu celkem 3 500 m2 kancelářských ploch a více než 35 000 m2 skladů. V současné době FAST ČR v Říčanech zaměstnává zhruba 700 lidí, kromě velkoobchodního prodeje v parku provozuje i prodejnu Planeo Elektro s plochou cca 900 m2.    

 

Plně obsazené jsou nově i maloobchodní jednotky v retail parku Říčany v sousedství Tesca, které je součástí Contera areálu. Usadí se zde prodejce zahradní techniky Jarabák a prémiové řeznictví Bůůček, které nabízí maso z českých chovů a uzeniny z kvalitních surovin vlastní výroby. Ve svém uzenářství nabídne i teplý pult. Jedná se již o čtvrtou pobočku této firmy v České republice.  

 

„Jsme velmi spokojeni s tím, že se nám podařilo přivést do našeho retail parku nové klienty. Během letošního jara jsme navíc podepsali nové smlouvy i se stávajícími nájemci Pepco, Pet Centrum, Iceland a Teta, v přípravě je i prodloužení smlouvy s Lékárnou Atrium. Máme tak plně obsazen celý retail park,“ říká Lucie Havlíčková, leasing manager Contera.  

 

Další klienti v Contera Parku Říčany pak v posledních měsících expandovali. Jedná se o dodavatele elektroerozívních obráběcích strojů Penta a firmu Spokojený pes, která má v Říčanech centrální sklad pro e-shop s granulemi pro domácí mazlíčky. Obě firmy shodně rozšířily svůj prostor o zhruba 1000 m2. Contera navíc na konci roku 2019 pronajala prostor o velikosti 2000 m2 společnosti Fuchs Oil Corporation.  

 

V Contera Parku Říčany je zaměstnáno více než 1500 lidí zejména z Říčan a okolí. Přístup do areálu výrazně usnadní dokončená propojka z vlakové stanice, díky níž je to do retailového parku z centra města jenom několik minut pěšky. Orientaci v parku pak zlepší pojmenování ulic, které v květnu schválilo Zastupitelstvo města Říčan. Nově se tak zde budou nacházet ulice Technická, Obchodní a U Sanitasu.    

POSLEDNÍ PŘISPĚVKY

bottom of page