top of page

12. května 2020

CONTERA PARK OSTRAVA CITY MÁ DLOUHODOBĚ PLNOU OBSAZENOST  

Stoprocentně vytížený na dlouhou dobu dopředu je Contera Park Ostrava City. V nedávné době Contera prodloužila nájemní smlouvu s největším prodejcem nábytku na světě Ikea, s celosvětovým lídrem v oblasti logistických služeb DB Schenker, výrobcem střešních krytin a fasádních systémů Ruukki nebo firmou Clinitex vyrábějící zdravotnické oděvy. 

Ostrava-City_07.jpg

Se všemi klienty má firma podepsané dlouhodobé kontrakty. „Vážíme si toho, že i renomované a věhlasné značky se opětovně rozhodly spojit svou budoucnost s námi. Do složitého období, které nás pravděpodobně čeká, vstupujeme posíleni důvěrou našich klientů. Naše portfolio je tak velmi stabilní a dobře vyvážené.“ řekl Dušan Kastl, partner a výkonný ředitel Contery.

 

Ikea má v areálu v ostravských Kunčičkách pronajatou plochu o rozloze 4 600 m2 od roku 2015. Prodloužení kontraktu, které povedlo uskutečnit i v tomto náročném období znamená, že i nadále najdou ostravští zákazníci výdejní sklad švédské firmy v Contera Parku Ostrava City.  Ještě o rok déle působí největší světová firma v oblasti logistických služeb DB Schencker, která prodloužila v Kunčičkách nájemní smlouvu na plochu o rozloze téměř 9 000 m2.

 

Clinitex, dodavatel zdravotnických oděvů, v současnosti tak důležitého vybavení pro první linii, které poskytuje například záchranným složkám v Moravskoslezském kraji, se kromě prodloužení smlouvy rozhodl i pro rozšíření svých skladových prostor.

„Spolupráce se společností Contera se nám v minulých letech osvědčila. I v této nelehké době nám vyšla vstříc možností rozšíření skladovací plochy tak, abychom mohli uspo-kojit stále narůstající poptávku po zdravotnických oděvech,“ říká Richard Kiovský, technický ředitel Clinitexu.  V březnu otevřela v Contera Parku Ostrava City své nové logistické centrum o rozloze 12 500 m2 společnost VAS Solutions a v současnosti v Kunčičkách probíhá dostavba další haly pro firmu Aludyne o velikosti zhruba 5 500 m2. Jedná se o průmyslové pro-story, které bude Aludyne využívat na výrobu hliníkových komponentů do automobilo-vého sektoru. Dokončeny by měly být v průběhu měsíce června. Tato expanze přinese celkem 350 nových pracovních míst.

POSLEDNÍ PŘISPĚVKY

bottom of page