top of page

NAŠE SLUŽBY

ALL-INCLUSIVE BUSINESS MODEL

Contera zajišťuje kompletní služby od financování přes návrh až po realizaci průmyslových staveb, a to s ohledem na přání klientů.

Hlavním posláním Contery je pronájem průmyslových parků ve standardu A-Class pod značkou „Contera Park“. Tým Contery pečlivě vybírá lokality pro parky tak, aby měly strategickou polohu, dobrou dostupnost a různorodou dopravní obslužnost.

 

Contera Parky se nacházejí v blízkosti městských center s dobrou dostupností pro osobní i nákladní auta a veřejnou dopravu. Tato kritéria jsou přidanou hodnotou celého portfolia.

 

Dalším plusem jsou technické normy budov, které umožňují plnou flexibilitu pro univerzální použití od logistických služeb až po potřeby lehkého průmyslu. Protože Contera Parky zůstávají v portfoliu firmy, jsou prostory budovány podle nejvyšších standardů, v souladu s potřebami zákazníků.

 

Nabízíme pre-leased nemovitosti, které umožní klientům přizpůsobit si prostory tak, aby splňovaly jejich specifické požadavky, a nabízíme také prostory, které již tyto požadavky zohledňují bez potřeby dalších úprav.   

img_project_bg_hrusov.jpg

Portfolio Contera Parků odpovídá nejvyšší kvalitě A-Class, nabízíme nemovitosti, které splňují nejnovější standardy na developerském trhu. Klient si může pronajmout prostor s ohledem na své podnikatelské zaměření, a to v přátelském a moderním prostředí.

gal_02.jpg

Sportisimo

Contera Park Ostrava D1

Czech Republic

90 000 sqm

Magna1.jpg

MAGNA Automotive

Contera Park Teplice

Czech Republic

13 600 sqm

Ostrava-City_03.jpg

IKEA

Contera Park Ostrava City

Czech Republic

4 600 sqm

Teplice_01.jpg

BMK Czech Technologies

Contera Park Teplice

Czech Republic

5 350 sqm

Ostrava-City_04.jpg

DB Schenker

Contera Park Ostrava City

Czech Republic

8 200 sqm

Ostrava-City_8903-Malfini-web.jpg

Malfini

Contera Park Ostrava City

Czech Republic

21 500 sqm

_MG_1600_web.jpg

ZOOT

Contera Park Říčany

Czech Republic

12 000 sqm 

bottom of page