top of page

MEDIA

Zde najdete veškeré informace určené médiím.

TISKOVÉ ZPRÁVY 2021 - 2022

DJI_0346.jpg

CONTERA dává ekologii zelenou

Pozitivní přístup firem k udržitelnému rozvoji už není jen součástí jejich společenské odpovědnosti a postojem k ekologii, ale stal se součástí procesu, který ve světle úspory energií nabyl nových rozměrů. 

Snímek obrazovky 2022-12-07 v 10.04.39.png

Větší Rossmann, small business units a rozšíření zeleně 

Rozsáhlá rekonstrukce CNT Parku Říčany dospěla do další fáze. Svůj provoz zahajuje budova TERRA, kde našla nové zázemí drogerie Rossmann, firma Spokojený pes i samotná CONTERA. 

Snímek obrazovky 2021-05-31 v 15.38.34.p

Contera postaví inteligentní administrativní budovu

Nejmodernější technologie včetně inteligentního ovládání budovy, kvalitní architektura, certifikace BREEAM Excellent a prestižní adresa v nově vznikajícím centru města. To jsou nejzajímavější atributy budovy Organica.

210429 hustopece PPL - kam02.jpg

PPL otevírá depo v Hustopečích

Balíkový přepravce PPL CZ dnes slavnostně otevírá nové depo v jihomoravských Hustopečích. Jubilejní 25. depo v České republice rozšíří kapacitu doručených zásilek o 15 tisíc denně.

IMG_2715.HEIC

Organica,  je evropským architektonickým unikátem

Obrysy administrativní budovy Organica jsou na bývalém brownfieldu v Ostravě čím dál zřetelnější. Developer CONTERA dokončil základy a stavba, která bude šetrná k životnímu prostředí a pochlubí se inteligentními řídícími systémy, začíná růst do výšky. 

201214-hrušov-SPORTISIMO-3-LOGO-kam02_we

Moderní hala s robotizovanými systémy

Contera zahájila v Hrušově výstavbu logistického areálu na místě bývalého brown-fieldu. Budoucí Contera Park Ostrava D1 se pochlubí nejmodernějšími technologiemi a raritními parametry. 

201214-hrušov-SPORTISIMO-3-LOGO-kam02_web.jpg

CONTERA otevírá v Ostravě výjimečný logistický park

CONTERA dokončila v Ostravě-Hrušově první dvě budovy logistického parku CONTERA PARK OSTRAVA D1, který se rozkládá na ploše cca 35 ha. 

Vlc-ie-hrdlo-Business-Park-(3)_web.jpg

Vlčie hrdlo Business Park

v Bratislavě mění majitele

Areál Vlčie hrdlo Business Park v Bratislavě nabízející pronájem skladových prostor, kanceláří a hal má nového majitele. Od investiční skupiny Natland jej zakoupila developerská společnost CONTERA. 

201214-hrušov-SPORTISIMO-3-LOGO-kam01_we

Sportisimo vybuduje obří sklad v Ostravě

Největší obchodník se sportovním zbožím na tuzemském trhu přesune svou logistickou základnu z Rudné u Prahy do Ostravy. Pronájem skladu Sportisima v Contera Parku Ostrava D1 se zastavěnou plochou přes 90 000 metrů čtverečních se stal největším nájemním kontraktem na trhu průmyslových realit roku 2020. 

PRESS KIT 

bottom of page