top of page

MEDIA

Zde najdete veškeré informace určené médiím.

TISKOVÉ ZPRÁVY 2020

Contera-Park-Říčany,-rekonstrukce-(budov

Nové financování, projekty i velká rekonstrukce

Start velkolepé rekonstrukce v Říčanech, nové financování, díky němuž mohla začít příprava dvou parků v Ostravě-Hrušově i Hustopečích, expanze na Slovensko, prodloužení smluv s klíčovými klienty. 

Ostrava-City_Aludyne_S.jpg

Další hala pro Aludyne

Přední výrobce komponentů do aut má nyní k dispozici v Contera Parku Ostrava City plochu o rozměrech 20 000 m2 a nově přinese do regionu 350 pracovních míst. 

Ostrava-City_07.jpg

CNT Park Ostrava City je dlouhodobě plně obsazený  

Stoprocentně vytížený na dlouhou dobu dopředu je Contera Park Ostrava City. V nedávné době Contera prodloužila nájemní smlouvu  všem svým nájemcům. 

JabloPCB-02 kopie.jpg

Expanze pro Intevu dokončena

Contera v lednu dokončila expanzi pro rychnovský provoz společnosti Inteva a v pro-sinci 2019 zahájila v Rýnovicích stavbu nových prostor pro provoz společnosti JabloPCB.

Teplice_0865.jpg

V CNT Parku Teplice začne unikátní ekologická výroba

PaperFoam, světově významný producent ekologických obalů, rozšiřuje svou výrobu do České republiky. Od srpna začne obaly vyrábět v CNT Parku Teplice. Unikátní výroba přinese na Ústecko několik desítek nových pracovních míst.

200615_9---Foto_02_narovnane_Terra.jpg

  Contera prodloužila smlouvu klíčovému klientovi  

Společnost FAST ČR, velkoobchod se spotřební elektronikou, uzavřela novou dlouho-dobou smlouvu v Contera Parku Říčany, kde je nyní největším nájemcem. 

Bratislava.jpg

Contera vstoupila na slovenský trh

Contera v dubnu otevřela novou pobočku v Bratislavě. Na podzim minulého roku totiž koupila čtyři logisticko-průmyslové areály Vector Parks.

SvJur_DJI-0009.jpg

Slovenské CNT Parky hlásí nové i prodloužené smlouvy   

Contera smlouvu s jedničkou na trhu stavební chemie Den Braven a logistickými firmami DHL Express a CS Cargo. Novým klientem se stala další přepravní společnost Pack4you.   

201214-hrušov-SPORTISIMO-3-LOGO-kam02_we

Contera  získala prostředky

na další rozvoj

Contera získala úvěr od ČSOB a Komerční banky v celkovém objemu 155 milionů eur. Jeho větší část tvoří prostředky na refinancování portfolia moderních skladů a výrobních hal v ČR a na Slovensku

TZ hustopece.jpg

 Koupě pozemků na exitu dálnice D2 poblíž Brna

Contera se v únoru stala vlastníkem cca 80 000 m2 pozemků určených pro průmyslo-vou výstavbu v Hustopečích u Brna, v těsné blízkosti dálnice D2 (exit Hustopeče).

PRESS KIT 

bottom of page