top of page

MEDIA

Here you will find all information linked to Medias.

PRESS RELEASES 2021 - 2022

DJI_0346.jpg

CONTERA dává ekologii zelenou

Pozitivní přístup firem k udržitelnému rozvoji už není jen součástí jejich společenské odpovědnosti a postojem k ekologii, ale stal se součástí procesu, který ve světle úspory energií nabyl nových rozměrů. 

Snímek obrazovky 2022-12-07 v 10.04.39.png

Větší Rossmann, small business units a rozšíření zeleně 

Rozsáhlá rekonstrukce CNT Parku Říčany dospěla do další fáze. Svůj provoz zahajuje budova TERRA, kde našla nové zázemí drogerie Rossmann, firma Spokojený pes i samotná CONTERA. 

Snímek obrazovky 2021-05-31 v 15.38.34.p

An intelligent administrative building in Ostrava

State-of-the-art technologies including intelligent building control, high-quality architecture, BREEAM Excellent certification and a prestigious address in the newly established centre of the city.

210429 hustopece PPL - kam02.jpg

PPL otevírá depo v Hustopečích

Balíkový přepravce PPL CZ dnes slavnostně otevírá nové depo v jihomoravských Hustopečích. Jubilejní 25. depo v České republice rozšíří kapacitu doručených zásilek o 15 tisíc denně.

IMG_2715.HEIC

Organica,  je evropským architektonickým unikátem

Obrysy administrativní budovy Organica jsou na bývalém brownfieldu v Ostravě čím dál zřetelnější. Developer CONTERA dokončil základy a stavba, která bude šetrná k životnímu prostředí a pochlubí se inteligentními řídícími systémy, začíná růst do výšky. 

201214-hrušov-SPORTISIMO-3-LOGO-kam02_we

Modern hall with robotic systems in Ostrava 

CNT has begun the construction of a logistics complex on the site of a former brownfield in Hrušov. The future CNT Park Ostrava D1 will have the latest modern technologies and rare parameters. 

201214-hrušov-SPORTISIMO-3-LOGO-kam02_web.jpg

CONTERA otevírá v Ostravě výjimečný logistický park

CONTERA dokončila v Ostravě-Hrušově první dvě budovy logistického parku CONTERA PARK OSTRAVA D1, který se rozkládá na ploše cca 35 ha. 

Vlc-ie-hrdlo-Business-Park-(3)_web.jpg

The Vlčie hrdlo Business Park in Bratislava is changing its owner

The Vlčie hrdlo Business Park in Bratislava, which offers the lease of warehouse spaces, offices and halls, has a new owner. CONTERA has purchased it from the Natland investment group,

201214-hrušov-SPORTISIMO-3-LOGO-kam01_we

Sportisimo will build a giant  warehouse

The largest retailer of sporting goods on the domestic market will move its logistics base from Rudná near Prague to Ostrava. The gradual move to the new technology centre will start this year.

PRESS KIT 

bottom of page